اسپانیا در شوک ، سرمربی سابق رئال مادرید و بارسلونا درگذشت

به گزارش ساعت شیک، رادومیر آنتیچ سرمربی سابق رئال مادرید، اتلتیکومادرید و بارسلونا در سن 71 سالگی درگذشت.

اسپانیا در شوک ، سرمربی سابق رئال مادرید و بارسلونا درگذشت

به گزارش ساعت شیک به نقل از ورزش سه، رادومیر آنتیچ تنها فردی بود که راهنمایی سه تیم عظیم باشگاهی در اسپانیا را بر عهده داشته و ساعتی قبل باشگاه اتلتیکومادرید با انتشار بیانیه ای عنوان نمود او در سن 71 سالگی و بعد از مبارزه با یک بیماری سخت فوت نموده است.

رادومیر آنتیچ در فصل 92-1991 سرمربی رئال مادرید شد و در این تیم نتوانست رتبه ای بهتر از صندلی هفتم را از آن خود کند. البته بهترین دوران رادومیر آنتیچ در اتلتیکومادرید در رقم خورد و او پیروز شد در فصل 96-1995 دبل نموده و لالیگا و کوپا دل ری را فتح کند. او در دوران حضور در رئال مادرید و بارسلونا پیروز به فتح جام نشد. رادومیر آنتیچ در فصل 03-2002 راهنمایی بارسا را بر عهده گرفت و نتوانست به رتبه ای بهتر از صندلی هفتم در جدول لالیگا دست پیدا کند.

در آخرین سال های دوران مربیگری، رادومیر آنتیچ راهنمایی تیم ملی ضربستان را بر عهده داشت و با این تیم به جام جهانی صعود کرد، اما در مرحله گروهی مجبور به وداع با این رقابت ها شد. آخرین تجربیات مربیگری رادومیر آنتیچ در کشور چین و تیم هایی چون ساندونگ و هبی سپری شد و او امروز جان خود را از دست داد. او در کل در اسپانیا سرمربی تیم های دیگری چون ساراگوسا، سلتاویگو و اوویدو نیز بود.

در بیانیه باشگاه اتلتیکومادرید آمده است: خانواده اتلتیکومادرید به دلیل فوت یکی از سرمربی های افسانه ای خود سوگوار است. تو همواره در قلب ما خواهی ماند. روحت شاد.

بارسلونا نیز با ابراز تاسف در این رابطه گفت: رادومیر آنتیچ که در سال 2003 سرمربی بارسلونا بود امروز درگذشت. خانواده بارسا به خاطر از دست دادن مردی که در دنیای فوتبال بسیار محبوب بود، عزادار است. روحش شاد.

منبع: همشهری آنلاین

به "اسپانیا در شوک ، سرمربی سابق رئال مادرید و بارسلونا درگذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپانیا در شوک ، سرمربی سابق رئال مادرید و بارسلونا درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید