ترکمان: کرونا شرایط عجیبی ایجاد نموده است، نمی توان قهرمانی پرسپولیس را قطعی دانست

به گزارش ساعت شیک، مهدی ترکمان، مدافع چپ تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد که غیر از پرسپولیس، چند تیم دیگر هم برای قهرمانی لیگ برتر شانس دارند.

ترکمان: کرونا شرایط عجیبی ایجاد نموده است، نمی توان قهرمانی پرسپولیس را قطعی دانست

مهدی ترکمان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ساعت شیک، با اشاره به تعطیلی مسابقات لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت: این شرایط برای همه خصوصاً ما فوتبالیست ها که فوتبال شغل مان است، سختی های زیادی را ایجاد نموده است. ما مجبوریم در خانه تمرین کنیم. البته در حال حاضر سلامتی افراد از هر چیزی مهمتر است. در حال حاضر گزینه اول و آخر مردم سلامتی است و امیدوارم این بیماری هر چه زودتر ریشه کن گردد.

وی در خصوص پیش بینی اش از تعطیلی لیگ برتر یا ادامه بازی ها خاطر نشان کرد: واقعاً چیزی قابل پیش بینی نیست و کرونا شرایط عجیبی ایجاد نموده است. این شرایط فقط برای فوتبال نیست و خیلی از کشورها در خیلی از زمینه ها با چالش روبرو هستند. اعتقاد من این است که تعطیلی بازی ها یا ادامه مسابقات هر کدام معایب و حسن های خاص خودش را دارد و من مسئول نیستم که بخواهم در این مورد نظر بدهم. طبیعتاً اگر این شرایط ادامه داشته باشد لیگ های مختلف تعطیل می شوند. حتی لیگ بلژیک هم مدتی پیش تعطیل شد.

ترکمان درباره اینکه آیا تعطیلی لیگ با قهرمان اعلام کردن پرسپولیس منطقی است، تأکید کرد: پرسپولیس صدرنشین است و شانس قهرمانی دارد، ولی دیگر مدعیان هم شانس دارند. 9 هفته و 27 امتیاز دیگر باقی مانده است و نمی توان از حالا قهرمانی پرسپولیس را قطعی دانست، چون در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. در این شرایط فکر می کنم فوتبال یا قهرمانی چندان مهم نیست و سلامتی مردم از هر چیزی مهمتر است.

مدافع تیم فوتبال سپاهان در انتها توضیح داد: فکر می کنم بحث تیم های سقوط نماینده، تیم هایی که قرار است به لیگ برتر صعود نمایند و همچنین معین سهمیه لیگ قهرمانان، از قهرمانی لیگ برتر مهمتر باشد. این شرایط واقعاً پیچیده است و نمی دانم چه تصمیمی باید گرفته گردد. فعلاً که چیزی معین نیست، ولی امیدوارم این شرایط هر چه زودتر تمام گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ترکمان: کرونا شرایط عجیبی ایجاد نموده است، نمی توان قهرمانی پرسپولیس را قطعی دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکمان: کرونا شرایط عجیبی ایجاد نموده است، نمی توان قهرمانی پرسپولیس را قطعی دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید