متلک پران حرفه ای دستگیر شد

به گزارش ساعت شیک، رئیس کلانتری 147 گلبرگ از دستگیری شرور سابقه دار که با متلک پراکنی، باج خواهی و بستن راستا مردم از اهالی خیابان مدائن اخاذی می کرد، اطلاع داد.

متلک پران حرفه ای دستگیر شد

به گزارش گروه اجتماعی ساعت شیک، سرهنگ ابراهیم شریفی مقدم در مورد دستگیری شرور شرق تهران، گفت: ساعت 16:00 روز چهارشنبه بیست و هفتم آذرماه امسال چند تن از اهالی خیابان مدائن در تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 از برهم زدن نظم و ایجاد ترس و وحشت در بین اهالی محل توسط یک شرور اعلام شکایت کردند.

وی اضافه کرد: با دریافت این خبر تیمی از ماموران به نشانی اعلامی مراجعه و با یکی از شرور های سابقه دار که بار ها از سوی کلانتری دستگیر شده بود، روبرو شدند.

شریفی مقدم ادامه داد: شرور 54 ساله به محض مشاهده ماموران با سلاح سرد و چوب در حالیکه توجهی به فرمان های پلیسی نمی کرد به سمت ماموران حمله ور شده و سعی در متواری شدن از محل را داشت که ماموران اعزامی پیروز شدند متهم را مهار و وی را خلع سلاح نمایند.

این مقام انتظامی گفت: در تحقیقات اولیه تیم پلیسی تعیین شد، این مرد 54 ساله با متلک پراکنی، باج خواهی و بستن جهت مردم از آن ها اخاذی و باعث مزاحمت و ایجاد ترس و وحشت در بین افراد عبوری شده بود.

کلانتر محله گلبرگ با اشاره به اینکه این شرور در گذشته 6 بار نیز با همین عناوین مجرمانه دستگیر شده است، خاطر نشان کرد: متهم پس از انتقال به کلانتری و انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی گردید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "متلک پران حرفه ای دستگیر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متلک پران حرفه ای دستگیر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید