قیمت باورنکردنی لباس دیجیتالی ، این لباس واقعی نیست

به گزارش ساعت شیک، این لباس ها واقعی نیستند، همه آنها دیجیتالی هستند. آیا این لباس ها آینده مد را می سازند؟ آیا به مشکل محیط زیستی مد با لباس هایی که وجود خارجی ندارند پاسخ داده می گردد؟

قیمت باورنکردنی لباس دیجیتالی ، این لباس واقعی نیست

به گزارش ساعت شیک به نقل از evening standard، لباس های دیجیتالی جدیدند، به حدی که بیشتر مردم در خصوص آنها چیزی نشنیده اند، با این حال بعضی کارشناسان مد می گویند روزی این نوع لباس ها رونق خواهند گرفت. حال سوال اینجاست که چرا باید کسی به لباس هایی علاقه مند گردد که وجود خارجی ندارند و نمی توان آنها را پوشید؟

خانه های مد دیجیتالی معتقدند مردم می خواهند لباس هایی بخرند که فقط یک بار از آنها استفاده نمایند. برای این منظور فقط کافی است مبلغی را به خانه مد پرداخت کنید تا لباس مورد نظرتان را روی تصویر شما بپوشاند، طوری که به نظر بیاید واقعا آن را پوشیده اید. نکته جالب این است که با خرید این لباس های گران قیمت می توانید آنها را در رسانه های اجتماعی نشان دهید و گویا هدف اصلی از طراحی چنین لباس هایی صرفا همین کار است.

این نوع لباس براساس طرح هایی تهیه می گردد که برای دوخت لباس های معمولی به کار می فرایند. بنابراین می توان نمونه واقعی لباس را نیز فراوری کرد. این ایده کمی عجیب به نظر می رسد اما لباس های ساخته شده با این شیوه بسیار واقعی به نظر می رسند. از سوی دیگر، بعضی ادعا می نمایند چنین لباسی به حفظ محیط زیست یاری می نماید، زیرا به این ترتیب نیازی نیست برای لباسی که فقط چند بار استفاده می گردد، پارچه و مواد زیادی هزینه کرد.

به هر روی، به همان اندازه که پرداخت هزینه لباس های دیجیتال برای بیشتر افراد بی معنا به نظر می رسد، متخصصان معتقدند در آینده نه چندان دور به تجارت بزرگی تبدیل خواهند شد. به گفته کارشناسان، کالاهای مجازی در حقیقت اشیائی هستند که ابداع و فروخته می شوند و می توان از آنها در فضای آنلاین و بازی های رایانه ای استفاده کرد. این در حالی است که چنین کالاهایی بسیار گرانبها هستند.

  • اوایل سال جاری یک تاجر 9500 دلار صرف تهیه یک لباس دیجیتالی کرد. این لباس براساس طرح های دوبعدی لباس های معمول ابداع شده و ترکیبی است از نقره و ابریشم، اما فقط در فضای مجازی قابل دیدن است. این لباس را Fabricant اولین خانه مد دیجیتالی در دنیا تهیه نموده است؛ در خانه مد برای لباس هایی هزینه می پردازید که هرگز نمی توانید آنها را در دنیای واقعی بپوشید.
  • خانه مد Fabricant سال 2018 به دست یک انیماتور فنلاندی با الهام از کارهای دانشجویان مد تاسیس شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "قیمت باورنکردنی لباس دیجیتالی ، این لباس واقعی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت باورنکردنی لباس دیجیتالی ، این لباس واقعی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید